O mně

Masaze Katelin Kolin Katerina Hojdova Relaxacni

Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem cítit se lépe.

Nechte své tělo i mysl odpočinout a dopřejte si prožitek z masáže.

Masážím se věnuji přes 6 let a neustále mě baví pomáhat lidem, vidět je odcházet spokojené s úsměvem na rtech a hledat nové možnosti, jak ulevit tělu i mysli.

Mým cílem je, aby se pro vás můj salon stal místem, kam se budete rádi vracet. Nejen kvůli masážím, ale i kvůli atmosféře. Harmonické prostředí, které je útulně zařízené, vám pomůže dokonale zrelaxovat tělo i duši.

Masáže jsou pro mě hlavně o důvěře mezi masérem a klientem. O laskavé péči, kterou si zaslouží každý z nás. Budu ráda, když se začneme společně potkávat v mém salonu.

       „Když je zdravá duše, je zdravé i tělo.“

Každá masáž je speciálně sestavena pro vaši fyzickou a psychickou potřebu

Krátká meditace pro pocit bezpečí a naladění těla i mysli na proces masáže, jemné hmaty k uvolnění, odblokování, laskavý dotek a kouzelná vůně aroma olejů podtrhnou celý proces relaxace. 

Pracuji tak, abych vám, co nejvíce pomohla v daný moment. Síla a tlak masáže je na naší domluvě a tím si určíme, jaký styl vám bude nejvíce vyhovovat. 

Pro mě neexistuje stereotyp a stejná masáž, neboť pokaždé potřebujete něco jiného a proto je důležité umět naslouchat vašemu tělu.

Je pro mě důležitý i duchovní rozvoj, poznání sebe sama a meditace

Učí mě to porozumění duši člověka, větší laskavosti k druhým i zodpovědnosti v životě. 

Věnuji se i malbě energetických obrazů, které si můžete prohlédnout na mém druhém webu.

 

Něco málo z minulosti

Mám za sebou zdravotnickou školu, ale svoje opravdové poslání jsem objevila až pár let po jejím absolvování. Možná za to může i nemoc, se kterou jsem se musela poprat. Když jsem nad ní vyhrála, našla jsem odvahu jít za svým snem a stát se masérkou s vlastním masážním salónem. 

Studovala jsem u uznávaného ruského chiropraktika v Praze a poté odjela do ciziny, kde jsem sbírala zkušenosti. Vrátila jsem se v roce 2021, i kvůli covidové situaci, a rozhodla jsem se otevřít salon v rodném městě. Neustále se věnuji zdokonalování techniky a pracuji individuálně.